В Україні у полоні знаходяться близько 600 російських військових

новини / Новини України / Війна з Росією
1 192
0

Кількість полонених російських військових становить нині близько 600 осіб.

Про це віцепрем’єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук сказала в ефірі телемарафону, передає "Укрінформ".



"Коли ми говоримо про загальну цифру, то їх близько 600 зараз. Ви знаєте, у нас має бути побудований спеціальний табір відповідно до міжнародного права", - зазначила Верещук.

За її словами, сьогодні відбулася нарада за участю урядовців, на якій обговорювалося це питання. "І найголовніше, говорили про те, як змусити росію допустити Червоний Хрест до наших полонених, змусити Росію відпустити наших полонених, які з 2014 року деякі з них, і так само жінки, знаходяться на території Донецької та Луганської областей", - додала Верещук.

Вона також відповіла на запитання про те, чи завжди обмін є рівноцінним по кількості: "Наприклад, коли міняли моряків, то за 11 росіян отримали 19 наших моряків".

Як повідомлялося, 1 квітня українська влада поінформувала про обмін полоненими з РФ у форматі "86 на 86" у Запорізькій області. За словами Верещук, однією з принципових позицій української сторони було включення 15 жінок-військових до числа звільнених.

24 березня Україна визволила з полону 19 моряків і 10 військовослужбовців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прикордонники затримали групу лісівників, які переправляли ухилянтів до Румунії
92 463
У Чернівцях представили нового начальника ОВА: запросили не всі медіа
46 222
У Чернівцях змінили кінцеву зупинку популярного автобусного маршруту
28 555
З'явився графік відключень світла у Чернівецькій області на завтра, 14 січня
27 540
Хто може стояти за новими призначеннями очільників Буковини та інших регіонів, - ЗМІ
16 003
Відключення будуть тривалішими: "Чернівціобленерго" оновило графік на сьогодні
12 634
Новий очільник Чернівецької ОВА розповів про перші завдання на посаді
12 174
На Буковині начальник митного поста з кожного контрабандного іPhone брав 100 доларів
10 273
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
8 567
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
8 384