На Буковині у безпритульного собаки виявили сказ

новини / Новини Чернівців
1 267
0


На Буковині виявили черговий випадок сказу.

Про це повідомляє головне управління Держпродспоживслужба у Чернівецькій області.



Чернівецькою регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби підтверджено діагноз на сказ собаки, труп якої було виявлено в селі Василів Чернівецького району Чернівецької області. Тварина безпритульна.

Щоб не допустити розповсюдження сказу, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу.

Сказ щороку реєструється на території Чернівецької області. За 4 місяці поточного року це вже другий випадок захворювання.

Сказ – це гостре інфекційне захворювання тварин і людини. У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча. Варто зазначити, що людина може заразитися сказом від інфікованої тварини через укус, подряпину та мікроушкодження шкіри, потрапляння зараженої слини на слизові оболонки. У контактний спосіб людей найчастіше інфікують коти й собаки – з-поміж свійської фауни, а в дикій природі – лисиці та вовки.

З метою запобігання виникнення сказу потрібно щороку проводити щеплення домашніх тварин проти сказу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
6 114
Афера на 13 мільйонів: на Буковині затримали забудовника, який обдурив інвесторів
5 234
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
4 096
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 773
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 208
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
3 060
Закликали чинити опір ТЦК: у Чернівцях СБУ затримала двох провокаторів
2 992
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 746
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 543
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
2 308


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.