"Це не капітуляція окупантів": Міноборони розповіло, які справжні наміри РФ

новини / Новини України / Війна з Росією
3 154
0

В Україні попри незначний відхід російських окупаційних військ з деяких територій залишається ризик ескалації і є ймовірність ракетних ударів, зокрема, і по великих містах.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.



"Попри те, що Київська область, Чернігівська і навіть із Сумської сьогодні відбувається переміщення і вивід, насправді це не означає його капітуляцію. Насправді ворог концентрує свої сили в інших регіонах. Частину військ виводить до Білорусі і там їх укріплює, перегруповує, там укріплює особовий склад", - пояснила Маляр.

За її словами, на сьогодні залишається висока небезпека на Сході, тому що це ціль окупантів.

"І Харків, Харківська область, Донецька область, Луганська область. Ми знаємо страшну історію, те, що зараз відбувається з Маріуполем, це також ціль ворога. Є ракетні удари вже і по Одесі", - додала вона.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 879
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 710
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 930
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 536
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 128
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 595
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 537
«Дуже добра картопля, не розварюється»: яких цін очікувати на фрукти та овочі восени
3 110
У Чернівцях громадський транспорт тимчасово курсуватиме за зміненими маршрутами
2 842
Економісти та психологи б’ють рекорди: у ЧНУ навчається майже 3600 першокурсників
2 321


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.