Окупанти обстріляли парк у центрі Харкова, коли там працювали люди: є поранений

новини / Новини України / Війна з Росією
939
0

Декілька російських ракет вибухнули на території Центрального парку культури і відпочинку імені Горького в Харкові вранці 2 квітня.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та Харківська міська рада в Telegram.



"Зранку знову продовжилися обстріли. Росіяни вже не вперше обстріляли із "Градів" парк імені М. Горького. Це одне із найулюбленіших місць відпочинку харків’ян. На жаль, є один постраждалий, чоловіка госпіталізували та надають медичну допомогу", - повідомив Олег Синєгубов.





У міськраді зазначають, що під час обстрілу у парку працювали люди. 57-річний озеленювач отримав поранення та був доставлений до лікарні.

Найбільших руйнувань зазнали атракціони "Галеон Барбадос" та "Індія".

Також через обстріл було поламано старовинні дерева, пошкоджено сцену в Ретро-парку, деякі кафе та паркові дивани.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують