Отримували хабарі за контрабандні цигарки: на Буковині судитимуть патрульних, які створили злочинну групу

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
3 154
0


На Буковині – судитимуть двох правоохоронців та їх пособника, які вимагали хабар 5 550 доларів США за безперешкодне перевезення контрафактних підакцизних товарів.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.



За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно двох колишніх інспекторів патрульної поліції та їх пособника – цивільної особи, які зорганізувавшись в організовану злочинну групу систематично вимагали та одержували від громадянина неправомірну вигоду (ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, у вересні минулого року, 39-річний інспектор сектору реагування одного з відділень патрульної поліції Дністровського району створив та очолив злочинну групу, яка займалась вимаганням та одержанням хабарів. До складу угрупування долучив співробітника патрульної поліції та цивільну особу.



Встановлено, що вказані особи систематично вимагали та одержували від громадянина неправомірну вигоду за безперешкодне перевезення територією Дністровського району з метою подальшого збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку України.

За попередньою домовленістю за кожен ящик контрафакту громадянин мав платити 50 доларів США. Задокументовано 5 епізодів надання вказаним особам грошових коштів на загальну суму 5 550 доларів США та 5 000 грн.



Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі п’ятого слідчого відділу (з дислокацією у м. Чернівці) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
18 180
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 406
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
12 388
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 450
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
8 289
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 100
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 495
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 241
На виїзді з Чернівців сталася смертельна ДТП: загинула водійка
5 683
Планові знеструмлення: де на Буковині 17 жовтня не буде світла
5 647


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.