Ворог знову бомбардував Охтирку – голова ОВА

новини / Новини України / Війна з Росією
1 009
0

Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький повідомив, де на Сумщині тривають активні бої, а також про те, що ворог знову бомбардував місто Охтирка.

Про це він повідомив у своєму відеозверненні.



"Надалі ситуація лишається напруженою. Надалі продовжуються бої. Це Конотопський район – активна фаза… це Охтирський район, це Сумський район… Продовжуються обстріли, на жаль, передмість і міста Суми. Сьогодні (25 березня – ред.) вдень було здійснено бомбардування міста Охтирка, знову великий вибух, знову бомба і великі руйнування. На жаль, Охтирка зазнає дуже серйозних втрат. На жаль, під час боїв у Тростянецькій громаді було пошкоджено газопровід, є ризик відключення нових абонентів від газопостачання…Надалі є люди, які залишаються без електроенергії, без зв’язку…" - повідомив Живицький.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 199
Записали лише з 12-го дубля: сьогодні легендарній «Червоній руті» – 55
6 079
«Беремо всіх»: у Чернівцях і в комуналці, і в бізнесі - значний дефіцит кадрів
5 925
Понеділок – за партою, вівторок – за планшетом. У Чернівцях 9 шкіл – на змішаній формі навчання
4 988
У Чернівцях наступного тижня воду подаватимуть за графіком: як саме
4 238
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
4 111
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 730
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 680
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
3 670
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 438


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.