Вирок у багаторічній «справі Білика» щодо підкупу виборців оголосять 28 березня - ОПОРА

новини / Новини Чернівців / політика, влада
3 831
0

У Чернівцях 28 березня о 09:00 повинні оголосити вирок у справі екс-депутата Чернівецької міської ради Ростислава Білика, якого підозрюють у підкупі студентів на місцевих виборах у 2015 році.Судовий процес тягнеться ще з 2015 року.

Про це йдеться на сторінці громадської організації "ОПОРА", пише molbuk.ua



24 березня Першотравневий районний суд м. Чернівці закінчив судовий розгляд у справі щодо підкупу виборців на користь кандидата у депутати від партії "Рідне місто" Ростислава Білика та видалився до нарадчої кімнати для ухвалення вироку.

Під час дебатів прокурор просив суд визнати Ростислава Білика винним у скоєнні кримінального правопорушення (ч. 4 ст. 160 ККУ) та призначити йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання на 3 роки. Також покласти на Білика обов’язки періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації і повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

У своєму виступі прокурор просив суд звернути увагу, що обвинувачений вчинив тяжкий злочин будучи несудимим, в його діях відсутні обставини, які пом’якшують чи обтяжують покарання.

Сторона захисту в дебатах вважала, що сторона обвинувачення не довела вину Білика і його потрібно виправдати.

Після завершення судових дебатів, Ростислав Білик виступив із останнім словом, в якому зазначив, що винним себе не вважає та просив суд його виправдати.

Детальніше про справу можна почитати у матеріалі громадської організації ОПОРА.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
8 975
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
8 961
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
6 459
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 453
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 907
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
3 810
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 517
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
3 093
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 657
Пари вдень – робоча зміна ввечері: де підзаробляють чернівецькі студенти
2 629