Окупанти застосували фосфорні бомби й обстрілами вбили чотирьох людей - відео

новини / Новини України / Війна з Росією
1 455
0

На Луганщині росіяни скидали фосфорні бомби, убили чотирьох людей і поранили шістьох й обстріляли близько 31 об'єкта.

Про це заявив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.



Упродовж доби з 23 на 24 березня росіяни зосередили основні зусилля на захопленні Рубіжного, Сєвєродонецька. У районі Попасної за підтримки артилерії вони намагалися просунутись углиб міста та закріпитися на раніше захоплених позиціях, але не мали успіху та зазнали втрат. Міста контролює українська влада.

Російська авіація продовжує активно діяти в Луганській області. Так, 23 березня о 7:45 окупанти завдали удару по північній околиці Рубіжного, а 24 березня скинули на місто фосфорну бомбу.

Обстрілами Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Кремінної, Новодружеська, села Воєводівка військові РФ пошкодили близько 31 об’єкта, зокрема 10 багатоквартирних і 13 приватних житлових будинків, підприємство легкої промисловості, заклад освіти, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури. У Рубіжному під час російських обстрілів загинули чотири людини, зокрема двоє дітей, іще шестеро мирних мешканців постраждали.



Влучання в будівлі спричинили 16 пожеж. Також 14 населених пунктів знеструмлено частково, 21 - повністю. Світла не мають 101 526 споживачів. Газопостачання відсутнє в 27 населених пунктах: у 22 повністю та у 5 - частково. Загалом газу немає у близько 32 550 абонентів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 446
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
7 199
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 267
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 935
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 206
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 154
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 388
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 169
Поблизу Чернівців встановили міст, який з'єднує дві частини села - фото
2 015
Казав, що готовий "стріляти в українців": силовики Буковини викрили зрадника
1 940


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.