Закордонний паспорт чи ID-картка знову у Дії: реєстри підключили

новини / Новини України / Війна з Росією
956
0


Єдиний державний демографічний реєстр знову підключено до Дії.

Про це повідомляється на сайті Верховної ради.



Тож якщо у вас зник закордонний паспорт чи ID-картка в Дії, зайдіть у застосунок ще раз — і він у вас підтягнеться як раніше.

З початку війни реєстр був вимкнений, щоб дані українців були в повній безпеці.

На блокпостах, працівникам поліції чи бійцям ТрО можна показувати цифровий паспорт.

Він має таку саму юридичну силу, як і паперовий чи пластиковий.

Нагадуємо, що Україна першою у світі прирівняла електронний паспорт до звичайного. А зараз навіть для перетину кордону Молдови та Польщі можна використовувати Дію.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.