У Німеччині на деяких телеканалах з’являться новини українською

новини / Новини України / Війна з Росією
1 272
0

Відомі німецькі телеканали RTL і ntv невдовзі запустять програму новин українською мовою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.



Зазначається, що в програмі йдеться про найважливіші події, пов’язані з війною, яку Росія розв’язала проти України, та надаватиметься важлива інформація для українських біженців, які перебувають нині у Німеччині.

"Назва програми новин – "Ukraine Update". Вона виходитиме в ефір з понеділка по п’ятницю на RTL.news, ntv.de і на YouTube. Ведучою програми стане українська тележурналістка Кароліна Ашіон, яка змушена була покинути рідну землю через агресивні дії російської армії проти мирного населення, що потерпає від постійних бомбардувань", - ідеться в повідомленні.

Як заявив керуючий директор RTL News Стефан Шміттер, канал зобов’язаний подавати глядачам достовірну інформацію про важливі події: "Ми хочемо надавати нашим глядачам правдиві новини про війну. Іншими словами, ми там, де це все відбувається. І докладатимемо всіх зусиль, аби перевірити інформацію, що надходитиме в ефір телеканалів. Зокрема, ми маємо намір посилити нашу команду колегами, журналістами з України, які допоможуть висвітлювати важливі події рідної для себе країни".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
75 105
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
42 146
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 369
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 753
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 649
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 688
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
16 179
Сусіди відчули запах диму: у багатоповерхівці в Чернівцях сталася пожежа
10 309
«Проблема не в особистостях, це криза»: чому сесію Чернівецької облради вкотре зірвали
8 788
На обстеження даватимуть дві тисячі: що потрібно знати про програму "Скринінг 40+"
8 275