Польща, Румунія, Молдова: скільки людей перетнули західний кордон України за минулу добу

новини / Новини України / Війна з Росією
1 212
0

За минулу добу, 18 березня, з України виїхало понад 50 тисяч осіб. Повернулося - 19 тисяч українців, серед яких більшість - чоловіки.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише molbuk.ua



Понад 32 тисячі з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

За добу 18 березня державний кордон України з ЄС та Молдовою перетнули понад 69 тисячі осіб та майже 13 тисяч транспортних засобів. Пасажиропотік протягом останніх трьох діб має тенденцію до зменшення.

Також до України за минулу добу прибули майже 19 тисяч осіб. Понад 15 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, що повернулися задля захисту Батьківщини.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.