У середньому за добу на Маріуполь скидається від 50 до 100 авіабомб - міськрада

новини / Новини України / Війна з Росією
1 198
0

Ситуація у Маріуполі критична, в середньому за добу на місто скидається від 50 до 100 авіабомб.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.



"Ситуація у Маріуполі критична. Місто в блокаді вже 16 діб, більше 350 тисяч маріупольців продовжують ховатися у сховищах і підвалах від безперервного обстрілу з боку російських окупаційних військ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в середньому за добу на місто скидається від 50 до 100 авіабомб.

"Руйнування колосальні, за попередньою оцінкою, близько 80% житлового фонду міста зруйновано, з них майже 30% - не підлягає відновленню", - уточнили у міськраді.

Наголошується, що Збройні сили України продовжують героїчно тримати оборону Маріуполя і відбивати атаки ворога, що перевершує за чисельністю.

Бої тривають вже на околицях міста, але "українські захисники самовіддано борються за кожну вулицю".

За останні дві доби маріупольці почали виїжджати на особистому транспорті з міста у бік Бердянська та потім на Запоріжжя.

Загалом близько 6500 легкових машин вирвалися з облогового Маріуполя. Частина людей вже дісталася Запоріжжя, де вони отримали необхідну першу допомогу в центрах підтримки. Всього з Маріуполя виїхало на власному транспорті близько 30 тисяч людей.

Нагадується, що 16 березня в результаті бомбардування знищено драматичний театр і будівлю басейну "Нептун".

У цих місцях від постійних обстрілів ховалися сотні людей, переважно жінки, діти та люди похилого віку.

"Вчора і сьогодні, незважаючи на безперервні обстріли, наскільки це можливо, триває розбір завалів та порятунок людей. Інформація щодо постраждалих ще уточнюється", - додали у міській раді.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 373
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
2 301
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
2 196
На Буковині судитимуть посадовців сільради за розтрату коштів на закупівлі термобілизни для військових
2 170
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 099
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
1 985
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
1 867
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
1 834
Карпати вкрило снігом. У горах Буковини - справжня зима - фото
1 564
Чернівцям – 617 років: історія міста і цікаві факти про нього
1 526


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.