У ЗМІ назвали причину, чому Медведчук намагався повіситися

новини / Новини України
10 104
0

Путін розслідує розкрадання коштів на створення в Україні "п'ятої колони". Ймовірно, саме з цим пов'язані нещодавні повідомлення про те, що його кум Віктор Медведчук намагався покінчити життя самогубством: він може бути причетний до розкрадання щонайменше 1 мільярда доларів, виділених Путіним на ці цілі.

Про це пише видання OBOZREVATEL.



Джерела видання повідомляють, що днями президент РФ Володимир Путін доручив начальнику контрольно-ревізійного управління Адміністрації президента Дмитру Шалькову, начальнику Слідчого комітету РФ Олександру Бастрикіну, Генеральному прокурору Ігорю Краснову та першому заступнику директора ФСБ Сергію Корольову провести ретельну перевірку використання коштів, виділених Кремлем на проведення підривної діяльності в Україні та формування "п'ятої колони" у 2014-2022 роках.

Під підозру в розкраданні коштів потрапляють люди, які відповідали за "український напрям": колишній помічник президента Владислав Сурков, колишній керівник управління з культурних та громадських зв'язків із ближнім зарубіжжям генерал Володимир Чернов, його наступник на цій посаді Ігор Маслов, начальник 5-ї Служби генерал Сергій Бєсєда, голова Росспівробітництва Євген Примаков, колишні куратори українського напряму при Мінекономрозвитку Михайло Бабич та Яна Лантратова, чинний "міністр закордонних справ Абхазії" Інал Ардзінба та низка інших персонажів.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Віктор Медведчук, якого раніше взяли під домашній арешт, намагався повіситись. Охорона встигла витягнути його з петлі, зараз він живий. Де саме він зараз перебуває – невідомо.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 444
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
7 151
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 260
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 924
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 174
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 152
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 369
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 165
Поблизу Чернівців встановили міст, який з'єднує дві частини села - фото
1 931
Оборонці «Азовсталі» та ЧАЕС: з ворожого полону повернулись 185 військових
1 928


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.