На війні у Чернігові, загинув військовослужбовець у день, коли у нього народилася дочка

новини / Новини України / Війна з Росією
1 873
0

Під час війни з російськими окупантами у Чернігівській області загинув український захисник, лейтенант Сергій Пантелюк. В українського воїна залишились батьки, дружина та донька, яка народилася у день його загибелі.

Трагічну звістку повідомив мер Бершаді Віталій Драган, а також розповіла матір загиблого "Суспільному".



Зазначається, що 25 лютого військовий зустрічав колону танків поблизу Рівнопілля, де в бойову машину українських захисників прийшов удар окупантів. Тоді ж через атаку росіян українець отримав важке поранення ніг.



"Моєму Сергію осколки потрапили в ногу, це була артерія. Він так кричав від болю. Його забрали до лікарні у Чернігів, але за кілька годин від отриманих травм він помер", - сказала жінка.

За словами жінки, того ж дня у захисника народилася дочка. Дівчинку назвали Міланою.

Матір загиблого розповіла, що її син планував поїхати на пологи, але змінив плани, коли пролунала сирена. Сергій подзвонив до матері і сказав це. Саме ця розмова була їхньою останньою.

"Батьки залишились без сина, дружина без чоловіка, а новонароджена донька так ніколи і не зустрінеться з батьком. Вічна пам’ять загиблому Герою, який віддав своє життя за Україну!”, – написав Драган.

Зазначається, що Сергій Пантелюк був родом із села Бирлівка Вінницької області. Закінчив Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та національну академію Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався