Естонія зібрала майже 6 млн євро для підтримки України

новини / Новини України / Війна з Росією
1 601
0

Станом на вечір 4 березня, в Естонії через великі організації було зібрано 5,9 млн євро пожертвувань на підтримку України.

Про це пише естонське телерадіомовлення ERR.



Ініціативу "Для України" в Естонії підтримують три різні некомерційні організації: Eesti Pagulasabi ("Допомога біженцям"), Mondo та Український культурний центр. Різні кампанії зі збору коштів також проводять Естонський Червоний Хрест та Фонд розвитку державної оборони.

До вечора 4 березня ці п'ять організацій зібрали пожертвування на суму 5,9 млн. євро. Сума продовжує зростати. Так, Червоний Хрест повідомив, що одне з підприємств пожертвує Україні мільйон євро.

Представниця Естонського Червоного Хреста Лійс Ермінгер розповіла, що збирання грошових пожертвувань наразі триває, а приймання речей вже припинено. Речі на склади Червоного Хреста з пунктів збору привезуть з понеділка.

"У нас вже близько 10 вантажівок пожертвувань. У нас є точний список речей, які ми збираємо, ми його не самі придумали, його нам надіслав Український Червоний Хрест. Це здебільшого предмети гігієни, постільна білизна, подушки, ковдри, простирадла", – зазначила Ермінгер.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
9 273
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 618
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 502
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
3 750
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 672
У Чернівцях відбулася "Єдина протестна хода": вулицями пройшли майже 150 активістів
3 575
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 546
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 014
Фестиваль хліба та «Парк Дивотварин»: куди піти у вихідні у Чернівцях
2 953
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
2 886