Найбільша приватна компанія РФ виступила проти війни в Україні

новини / Війна з Росією / Новини України
2 605
0

Рада директорів Лукойла, найбільшої приватної компанії РФ, закликала до "швидшого припинення збройного конфлікту" в Україні.

Компанія виступила за вирішення ситуації за допомогою переговорів, повідомляє Інтерфакс-Україна.



"Рада директорів ПАТ Лукойл висловлює своє занепокоєння з приводу трагічних подій, що продовжуються в Україні, і глибоке співчуття всім, кого торкнулася ця трагедія", — сказано в заяві компанії.

У ньому йдеться про те, що рада директорів компанії виступає за вирішення ситуації "дипломатичними засобами" за допомогою переговорів.

Лукойл є найбільшою приватною російською компанією та другим за величиною виробником нафти в РФ. Найбільший акціонер і керівник Лукойла — мільярдер Вагіт Алекперов — також входить до ради директорів компанії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.