Оперативне повідомлення МВС України на 12 год. 00 хв

новини / Новини України / Війна з Росією
998
0

▪️Рівненська область біля сіл Бутове Зарічнянського району та Городище Дубровицького району помічено передислокацію військової техніки на території Республіки Білорусь.

Про це повідомляє МВС України.



▪️Херсонська область село Новоолександрівка Каланчацького району зі сторони АР Крим рухається колона з 20 одиниць військової техніки.

▪️Інформація про пожежу на території військової частини НГУ у м. Одеса не підтвердилася, пожежа виникла на території ТОВ "Будпостач" в складській будівлі на площі близько 1 тис. м кв. Залучено 25 осіб та 6 од. техніки ДСНС. КГП заст. нач. ГУ Крицький О.І.

▪️У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, зруйновано міст через річку Черевач.

▪️У зв’язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи із забезпечення правопорядку на вулицях сіл і міст держави. Поліцейські наряди забезпечують безпеку громадян та публічний порядок.

Разом з тим правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102.

▪️24 лютого на номер "101" надійшло повідомлення про пожежу у житловому 5-поверховому будинку за адресою: м. Чугуїв, мікрорайон Авіатор, буд. №157. Вона виникла внаслідок ворожого обстрілу.

До місця події виїхало 3 оперативних відділення Служби порятунку на автоцистернах, 1 автомобіль першої допомоги та автодрабина. На момент прибуття рятувальників горіли балкони квартир на другому та третьому поверхах, а також квартира на четвертому. Загальна площа пожежі склала біля 100 кв.м.

Від вибуху загинув неповнолітній хлопчик. Є поранені. Рятувальники евакуювали з палаючого будинку 15 його мешканців.
Завершено локалізація вогню.

▪️Чернігівська область місто Ніжин: зранку під час бомбардування аеродрому ДСНС загинув полковник поліції Яцик О.А., інспектор ювенальної превенції.

▪️На території України всі служби МВС України в режимі воєнного стану забезпечують правопорядок, надають допомогу потерпілим, ліквідовують руйнування та пожежі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині зустрінуть полеглого воїна Валентина Карвацького
6 367
Сотня наукових праць, підручники та науково-методичні посібники під грифом МОН: історія математикині з Буковини
5 460
17-річний буковинець на «BMW» в'їхав у бік іншої автівки: постраждав пасажир
3 250
12-кілограмовий круасан і сніданок на тисячу людей: у Чернівцях встановили рекорди
3 000
Буковинська «Лавандова мрія» підкорює Київ: картини нашого художника представили на столичній виставці
2 571
«Хай живе вільна Україна!»: як школярі з Буковини за листівку потрапили під переслідування КДБ
2 481
Масштабна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, вогонь ледь не дістався сусідів
2 468
Ще одна ДТП у Чернівцях: п’яний водій Skoda збив жінку
2 436
Ще одна пожежа у селі на Буковині: горів будинок, травмувалася жінка
2 317
Виплати до Дня Незалежності 2026: хто отримає до 3100 гривень
2 217