«Хочу вибачитися перед українцями»: Аліна Паш прокоментувала скандал із довідкою від прикордонників

новини / Новини України
1 815
0

Переможниця Нацвідбору на Євробачення-2022 Аліна Паш нарешті особисто прокоментувала скандал навколо підробеної довідки про її поїздку в окупований Крим.

В Instagram артистка заявила, що розриває стосунки зі своїм директором та хоче вибачитися перед всіма українцями.



"Виявилося, що поки ми чекали офіційну відповідь на мій запит від Прикордонної служби, член моєї команди намагався знайти цю інформацію якомога швидше і обрав не той шлях, який би погодила я чи будь-хто інший з нас", - запевнила Паш.

"Що бачила я? Довідку. На вигляд – офіційну. В ній були справжні дати в'їзду до тимчасово окупованого Криму, правильно вказаний КПВВ "Чаплинка", через який я перетинала адміністративний кордон. Підстав вважати, що довідка не є справжня, ніхто з команди не мав.
Яким саме чином, як та звідки член нашої команди міг отримати документ, який був наданий Суспільному, наразі невідомо", - зазначила Аліна.

Нагадаємо, 15-го лютого стало відомо, що ДПС не видавала довідку про перетин адмінмежі з Кримом, яку представники Аліни Паш надали Суспільному.

18-го лютого Наглядова рада збереться на позачергове засідання та обговорить ситуацію навколо Нацвідбору на Євробачення-2022.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
72 623
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
65 195
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
34 784
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 250
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 879
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 593
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 037
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 342
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 724
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 184