RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |


На 69 році життя помер багаторічний депутат Вижницької районної ради – Василь Андрюк.

Про це йдеться на сторінці Вижницької районної ради у фейсбук, пише molbuk.ua



"Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, депутата Вижницької районної ради Василя Семеновича Андрюка. Василь Семенович багато років працював у нашому колективі – надійний, відповідальний, зосереджений, товариський, завжди готовий прийти на допомогу – таким пам’ятатимемо його завжди!", - йдеться у дописі.

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, депутата Вижницької районної ради Василя...

Опубліковано Вижницька Районна Рада Пʼятниця, 11 лютого 2022 р.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
12-02-2022, 09:35
Коментарів 0 Переглядів 1 550

Теги -

Як живуть дітки в соціальному центрі дітей та сімей "Гармонія".


У селі Бабин релігійна громада проголосувала за перехід до Православної церкви України.
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Як живуть дітки в соціальному центрі дітей та сімей "Гармонія".


Виготовляють «кікімори» та маскувальні сітки. Блог Надії Будної
Чернівецький політехнічний коледж допомагає українській армії
«Мамо, дивися, котик!». Блог Галини Олійник
Мій 10-річний син рік жив із родичами в Італії, у невеличкому містечку на півночі
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги