Не на всіх дільницях вистачає бюлетенів

новини
1 559
0
Найпоширеніші порушення на Буковині – менша кількість бюлетенів для голосування на дільницях, ніж кількість виборців. Про це повідомили на прес-конференції представники КВУ. Такі факти було зафіксовано на багатьох дільницях в усіх округах області.

Також на переважній більшості дільниць спостерігалося внесення виборців до списків впродовж дня за рішенням комісії. Представники КВУ кажуть, що у деяких випадках навіть рішення про включення до списків виборців приймали не комісії, а голови і секретарі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.