Вчені з'ясували, які жінки найчастіше симулюють оргазм

новини
1 390
0

Жінки, які заробляють більше за своїх партнерів, вдвічі частіше симулюють оргазм. Такого висновку дійшли вчені з Університету Південної Флориди, які опублікували дослідження в журналі Social Psychological and Personality Science.

Згідно з опублікованим дослідженням, приблизно кожна п'ята жінка симулює оргазм, тому вчені під керівництвом професорки Джессіки Джордан вирішили дослідити цей аспект стосунків у парах, пише ТСН.



"Жінки ставлять у пріоритет потреби партнера над своїми власними бажаннями, - сказала Джордан. – Коли суспільство створює неможливі стандарти маскулінності, програють усі”.

У роботі автори опитали 157 жінок, які перебувають у стосунках, і з'ясували, як часто вони симулюють оргазм, а також частоту статевих актів. Результат показав, що жінки, які заробляють більше своїх партнерів, у середньому вдвічі частіше симулюють оргазм.

За словами Джордан, отримані дані не варто сприймати як невдачі чоловіків чи жінок.

Надалі вчені мають намір провести аналогічні дослідження серед одностатевих пар та досліджувати інші причини, що лежать в основі симуляції сексуальної насолоди.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Експосадовиця міськради Чернівців закупила генератори у знайомого за завищеною ціною
8 009
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
6 024
У Чернівцях через капремонт дороги на вулиці Головній зрізають дерева
5 367
Більшість через мотоциклістів: на Буковині трапилося п'ять ДТП
4 865
Сьогодні на Буковині попрощаються із двома загиблими захисниками
3 788
Зарплати лікарів зростуть, на українців чекають нові послуги - проєкт бюджету-2026
3 269
"Був мудрим керівником": після важкої хвороби помер начальник Новоселицької тепломережі
3 034
Риють рови, нищать урожай. На Буковині виник скандал між громадою та прикордонниками
3 030
Навички, що рятують життя: на Буковині проводять навчання з національного спротиву
2 899
Змінили рух транспорту: у центрі Чернівців ремонтують пішохідний перехід
2 773


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.