Відомий співак потролив віршем нардепа Трухіна за пропозицію хабаря поліції

новини
1 205
0

Відомий український співак, лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський оригінально відреагував на скандал з нардепом Олександром Трухіним, який намагався дати хабаря патрульним після ймовірного скоєння ДТП.

На своїй сторінці у Facebook музикант опублікував короткий вірш, а в коментарях до допису уточнив, що він стосується саме інциденту з депутатом.



Ось, що написав Положинський:

Давай я тихесенько до лісу піду,

Пізніше із Денисом розмову проведу.

А тих 150 собі можеш забрать

І я знайдуся потім, тож не нада іспалнять.

Також у коментарях Положинському написали, що "останню строчку він додумав". "Каюсь", - відповів він.



Скандал з Трухіним: що відомо

Як повідомляв УНІАН, ДТП за участю Трухіна сталася 23 серпня 2021 року на автодорозі з Полтави до Києва. Внаслідок аварії постраждали шестеро людей. За даними ЗМІ, Трухін, перебуваючи напідпитку, спровокував ДТП. У протоколах поліції, зроблених з місця ДТП, зазначено, що за кермом автомобіля Трухіна була інша людина. Сам Трухін стверджував, що в день аварії не був п'яним.

Видання "Українська правда" 1 лютого оприлюднило відео з камер патрульних поліцейських, які працювали на місці ДТП за участі Трухіна. Патрульний розповів, що того дня депутат мав ознаки алкогольного сп'яніння. На відео Трухін просить інспектора дозволити йому "тихенько піти", обіцяючи потім "віддячити". Також він заперечує, що перебував за кермом автомобіля, який потрапив в аварію.

Сьогодні, 2 лютого, в МВС повідомили, що народний депутат є спеціальним суб’єктом кримінального провадження, і провадження, в яких він може фігурувати як підозрюваний, належать до підслідності Державного бюро розслідувань. Згодом Трухіна виключили з партії "Слуга народу", а за фактом пропозиції хабаря проти нього відкрили кримінальне провадження.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Буковинців попередили про можливі затримки на кордоні з Румунією: яка причина
8 903
На Буковину насувається негода: прогнозують сильний вітер, грози та град
8 103
Йшли до монастиря 30 кілометрів: на Буковині поліція оштрафувала організатора хресної ходи
7 272
На Буковині з’явилися перші білі гриби: де шукати й чому їх не виростиш у теплиці
4 696
Вогонь пошкодив покрівлю: на Буковині загорілася господарська будівля
4 270
У Чернівцях судитимуть водія BMW, який збив хлопця на електросамокаті
4 119
Кардіохірург інституту Амосова родом із Буковини рятує життя військових на передовій
3 768
Страшна звістка з фронту: підтвердилася загибель воїна з Буковини Володимира Аврама
3 554
Невимовний біль: під час служби загинув захисник із Буковини Андрій Нерушка
3 430
Тривалий час вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Буковини Микола Шкеул
3 258