Відсьогодні дорожчає вартість проїзду в маршрутках Чернівців: скільки платитимемо

новини / Новини Чернівців / топ новини
2 681
0

Відсьогодні, з 1 лютого, вартість проїзду в чернівецьких маршрутках подорожчає з 7 до 9 гривень за поїздку.

Відповідне рішення прийняли більшістю голосів членів виконкому на черговому засіданні комітету 11 січня, пише molbuk.ua



Водночас виконком відхилив пропозицію члена комітету Сергія Андрущака щодо встановлення пільгового тарифу (безкоштовно) на проїзд у маршрутках для учасників бойових дій та школярів і учнів ПТУ. Натомість під час повторного розгляду рішення про підвищення тарифу члени виконкому проголосували за протокольне рішення щодо вивчення питання встановлення тарифу для учнів ПТУ та шкіл у розмірі 4 грн або безкоштовно та безкоштовного перевезення учасників бойових дій без компенсацій перевізникам.

Востаннє у Чернівцях вартість проїзду в маршрутках піднімали навесні 2020 року. Тоді виконком встановив тимчасовий тариф на проїзд у маршрутках у розмірі 7 грн за поїздку, обгрунтувавши це карантинними обмеженнями через пандемію коронавірусу. До того часу вартість
проїзду в маршрутках міста становила 5 грн.

У Чернівцях міські пасажирські автобуси курсують за 43-х маршрутах, більшість із них обслуговують приватні перевізники.

Цікаво, що самі перевізники Чернівців вважають, що підвищення тарифу до 9 гривень є мінімальним і не дозволить отримувати прибутки.

Раніше повідомлялося, що Чернівецька міська рада відмовилась внести до порядку денного питання щодо скасування рішення виконавчого комітету про підвищення з 1 лютого 2022 року вартості проїзду у міських маршрутках.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався