На Львівщині у ДТП потрапив автобус із пасажирами: семеро постраждалих, серед яких – дитина

новини / Новини України / пригоди
1 484
0

Вранці 9 січня поблизу с. Новий Став Львівського району зіткнулися рейсовий автобус "Еталон" та легковий автомобіль "Mazda 5". Унаслідок аварії постраждали семеро людей.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.



ДТП із маршруткою на Львівщині

Зазначається, що рятувальники, які прибули на місце події, виявили, що внаслідок аварії в "Mazda 5" затисло водія та пасажирку. Обох деблокували за допомогою гідравлічного спорядження.

Крім того, на задньому сидінні легковика перебував 9-річний хлопчик. Медики виявили у нього легкі забійні травми, також хлопчик був у стані шоку. Потерпілих із травмами різного ступеня важкості та дитину доставили до лікарні у Львові.

У рейсовому автобусі, який їхав за маршрутом Радехів-Львів, перебувало 8 пасажирів. Травму отримав водій, якого також госпіталізували до львівської лікарні.

Також унаслідок зіткнення транспортних засобів травмувалися троє пасажирів маршрутки. Їх оглянули медики, але від госпіталізації вони відмовилися.

Аби уникнути загоряння, рятувальники відключили акумуляторні батареї в автобусі та машині.

Як повідомила пресслужба Національної поліції, за попередніми даними, водій автомобіля "Mazda 5" не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху. Після цього відбулося зіткнення його автівки з рейсовим автобусом.

Попередньо за фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. За таке порушнику "світить" до 3 років обмеження волі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.