Знову стають розкішшю: купити навіть биті автомобілі дешевше за $10 тис. не вийде

новини / Новини України
2 844
0

Попри те, що биті автомобілі 2014-2016 р.в. на американському аукціоні продають за 3,5-4 тис. доларів, повна вартість машин для українців становить щонайменше 10-12 тис. доларів. Причин кілька. По-перше, купити авто на аукціоні можна лише за допомогою компаній-посередників. А по-друге, на кінцеву вартість дуже впливають оплата їхніх послуг, витрати на транспортування, розмитнення та ремонт машини.

Такі цифри назвали UBR.ua у компаніях, що займаються пригоном "автобитків" з аукціонів у США. Вони зазначили: автомобілі цієї цінової категорії (10-12 тис. доларів) купують 50% їхніх клієнтів. Найпопулярнішими є такі моделі:

Volkswagen Jetta та Passat;

Jeep Patriot;

Kia Optima;

Hyundai Sonata.

"Близько 25% клієнтів компаній замовляють машини вартістю 25-30 тис. доларів. Ще 10-15% готові заплатити за "биток" понад 40 тис. доларів. Водночас серед аудиторії компаній є кілька відсотків покупців, що орієнтуються на дорогі машини за ціною 80-100 тис. доларів", – розповіли експерти.

Покупців дурять


Водночас у соцмережах деякі компанії з пригону авто зі США розповсюджують інформацію про падіння цін на американських аукціонах під Новий рік. Нібито ця тенденція проявляється щороку.

"Багато компаній використовують несумлінну маркетингову стратегію, залучаючи клієнтів низькими цінами. Але в результаті той отримує не те, що хотів. Часто для цього використовують медійників та блогерів", – розповів власник компанії Auto America Валерій Чуб.

Втім аналітики наголошують: запевняти в повальному обмані, ймовірно, не можна. Адже інші співрозмовники цієї інформації не підтвердили.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
17 680
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
16 652
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
13 339
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
8 835
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
5 276
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 049
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 491
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
3 916
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
3 450
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
3 261


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.