Weather

МОЗ оновило каратинні зони: в якій опинилася Буковина

новини / Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
2 049
0

Усі області України перебувають у "жовтій" зоні епіднебезпеки.

Такі дані станом на ранок 31 грудня опубліковані на сайті МОЗ, пише molbuk.ua



Наразі усі індикатори визначення рівнів епіднебезпеки відповідають нормам, у тому числі і в Чернівецькій області.
Лише в двох регіонах перевищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Зокрема, у Донецькій області при нормі до 20% цей показник складає 20,4%.

А в Чернігівській – рівно 20%.

Які обмеження діють при введенні "жовтої" зони:

При визначенні “жовтої” зони на території країни слід обов'язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, а також забороняється:

-проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території,

-заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,

-заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів,

-дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б одною дозою персоналу. В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі.

-обмеження по часу роботи закладів відсутні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують