За рахунок державної іпотеки буковинці отримають квартири

новини
1 676
0
Житлові умови невдовзі зможуть покращити 338 сімей у Криму, Вінницькій, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях. Про це повідомила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова. За її словами, уряд затвердив чергові поіменні списки громадян, яким буде надано житло.

Для забезпечення пільгових категорій черговиків житлом через Державну іпотечну установу придбано вже майже 6 тисяч квартир в різних регіонах країни на загальну суму 1,6 млрд. грн. Програма насамперед спрямована на забезпечення житлом людей, які стоять у квартирних чергах багато років, та для підтримки будівельної галузі. Станом на 23 грудня цього року Державною іпотечною установою прийнято на баланс 2578 квартир у 86 будинках.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують