«Більшість – невакциновані»: медик розповіла про важких хворих у ковідній лікарні Чернівців

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
2 516
0

Більшість ковід-хворих пацієнтів обласної лікарні у Чернівцях не є вакциновані.

Як розповіла завідувачка інфекційного відділення Чернівецької обласної лікарні Валентина МИНДРЕСКУ, у лікарні є 76 ковід-хворих.



"Аналізуючи ситуацію, можу сказати, що кількість нових хворих, які надходять у наше інфекційне відділення, значно зменшилася. Якщо згадати серпень, вересень, жовтень, то за добу надходило по 17-18, а було й таке, що аж 27. За останні ж дні надходить по троє-п’ятеро. Наразі кількість госпіталізованих значно менша. Щоправда, надходять і важкі пацієнти. Як правило 90% з них – не вакциновані. Вакциновані хворобу переносять спокійно: здебвльшого невисока температура, слабкість, іноді однобічна пневмонія. Протягом восьми-дев’яти днів ми виписуємо таких. Загалом у нас є 76 ковід-хворих пацієнтів, а також шестеро – у реанімації", – розповіла пані Валентина.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують