«Рижа»: у Чернівцях розгорівся скандал через напис офіціанта кав’ярні в чеку відвідувачки

новини / Новини Чернівців / топ новини
28 160
0

Чернівчанка Христина Петренко залишилася обуреною відвідинами кав’ярні "Buco Bistro", що на проспекті Незалежності. Їй до обіднього столу не подали ні виделки, ні серветки. А на чеку написали від руки "рижа" - вочевидь, так офіціанти собі "позначили" чек відвідувачки, щоби не сплутати.

Про це дівчина написала на своїй фб-сторінці.



"У нас на роботі залишилися новенькі палички від суші. Так і їла, - розповідає Христина. Відсутність виделок і серветок – це халатність. А от напис на чеку "рижа" - це вже хамство".

Дівчина зауважила, що більше принципово не буде тут нічого замовляти, хоча раніше часто сюди навідувалася, бо працює поряд.

"Мені завжди зручно, бо треба просто спуститись вниз. Хоча ціни кусаються. Але тепер принципово там не буду нічого брати. І деякі колеги теж сказали, що не замовлятимуть нічого в них", - сказала Христина.



Кав’ярня "Buco Bistro" належить чернівецькому підприємцю Сергієві Ринжуку. У телефонній розмові з кореспонденткою molbuk.ua Сергій Ринжук назвав ситуацію неприпустимою і зазначив, що працівника-винуватця вже звільнили.

"Це неприпустима ситуація. Ми працюємо над нею. З цією людиною, яка допустила таку халатність, адміністратори вже мали зв’язуватися. Вона більше у нас не буде працювати. Ми не допускаємо таких речей. Насправді це просто людський фактор, який важко пояснити. Тому що коли ми беремо людей на роботу і пояснюємо, як працювати, вимагаємо від них зовсім іншого рівня сервісу та зовсім іншої якості роботи. У нас є певні прописані правила, скрипти. Але, на жаль, ми не застраховані від цього людського фактору", - наголосив Сергій Ринжук.

Після публікації дівчини у соцмережі працівники закладу відреагували на інцидент і вибачилися.

"Ми щиро вибачаємося за таку халатність наших працівників. Обіцяємо, що це не повториться. До зустрічі знову", - написали представники закладу Христині.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
22 667
Відключення світла на Буковині: графіки на завтра, 29 січня
11 553
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
9 843
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
7 314
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
4 926
«Ця звістка була, наче укол у серце»: що відомо про загиблого захисника з Буковини Степана Татарина
3 804
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 639
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 319
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 083
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
2 995