Забрав понад 30 тисяч доларів: на Буковині хлопець обікрав власну бабусю

новини
1 901
0

На Буковині хлопець обікрав власну бабусю.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua.



Зловмисник проник до будинку звідки викрав понад 30 тисяч іноземної валюти. За скоєне правопорушнику загрожує до 12 років позбавлення волі.

18 листопада до поліції звернулася 64-річна жителька села Мамаївці Чернівецького району, яка повідомила про крадіжку 10 тисяч євро та 23 тисячі доларів США.

На місці злочину працювали слідчо-оперативні групи відділення поліції № 2 ( м. Кіцмань ), Чернівецького районного управління поліції, спеціаліст-криміналіст, оперативники УКР і поліцейські-кінологи ГУНП в Чернівецькій області.

Здійснивши низку першочергових розшуково-слідчих заходів, правоохоронці отримали прикмети ймовірного злодія та оперативно встановили його місцезнаходження.

Поліцейські з’ясували, що 20-річний онук потерпілої, який проживає також у цьому будинку, скориставшись відсутність бабусі викрав 33 тисячі іноземної валюти.

Поліцейські затримали чоловіка в порядку статті 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України та вилучили в нього речові докази.

Наразі вирішується питання про повідомлення правопорушнику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 5 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 027
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 590
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 992
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 027
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 322
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 913
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 164
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 696
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 028