Дитині у садочку замотували руки скотчем: поліція розслідує справу, вихователі все заперечують

новини / Новини України
1 574
0

Нещодавно у мережі з’явилася інформація про інцидент, де вихователі знущалися над 4-річною Ніколь в садочку. Вони нібито під час тихої години їй скотчем замотали руки та ноги, а також заклеїли рот, щоб вона не плакала. Тепер цю справу розслідує поліція.

В одному з дитсадків на Полтавщині спалахнув скандал. Мама дівчинки розповіла, що за непослух виховательки покарали її 4-річну доньку – замотали скотчем руки та ноги та заліпили рот, пише УНІАН.



Тому батьки звернулися із заявою до поліції та вимагають звільнити і покарати винних. Натомість у садочку все заперечують, кажуть, що маленькі діти здатні фантазувати.

Поліція розслідує інцидент

У садочку Диканської громади на Полтавщині вже другий день працює поліція. Дівчинка, яку вихователі нібито зв’язували скотчем, продовжила відвідувати садок, але займається в іншій групі та з іншими вихователями.

Очільниця закладу у заявлене дитиною не вірить і каже, що обидві виховательки досвідчені – в однієї 40 років стажу, а в іншої 12. Жодних нарікань на них досі не було.

Садочок Диканської громади на Полтавщині / Скриншот з сюжету ТСН



Виховательки, яких дитина звинувачує у знущаннях, досі працюють. "Без рішення суду я не можу цих людей не те що звільнити, а навіть відсторонити", – зазначає директорка садочку. Обидві педагогині готують позов до суду, щоби відстояти свою честь і гідність.

Наразі поліція призначила ряд експертиз із залученням психологів – опитуватимуть усіх дітей групи, в яку ходила Ніколь. Якщо провину виховательок доведуть, їм загрожує до 3 років ув’язнення.

Вихователі все заперечують

Про те, що над 4-річною дівчинкою в садочку знущалися, директорці розповіла мама дівчинки. Керівниця наголошує, що одразу намагалася розгледіти бодай якісь сліди, але їх не було.

"Якби в дитинки – ми моделюємо ситуацію – були дійсно склеєні ручки чи ротик, ми розуміємо, що це клейка стрічка і після цього б залишилися якісь сліди. Ніжна шкіра дитини взагалі цього не витримає", – зазначає вона.

Директорка запевняє, що відразу почала службову перевірку, залучила психолога, дитину перевели до іншої групи.

Однак мама нібито постраждалої дівчинки вимагає звільнення виховательок. До поліції жінка звернулася лише після розголосу. Там наразі жодних висновків робити не можуть.

"Наразі ми маємо слово дитини, про яке повідомила її мама, проти слова вихователів, які це заперечують", – зазначають правоохоронці.

Своєю чергою, більшість мам, чиї діти ходять до цієї групи, відмовляються вірити у жорстокість виховательок. Але деякі – вагаються щодо цієї ситуації. Кажуть, діти дійсно бачили скотч, але не підтверджують всього.

До слова, днями у Полтаві троє 10-річних школярів напали на першокласницю просто в шкільному коридорі. Хлопці побили 6-річну дівчинку, а один із них – ще й заліз їй під білизну. Деталі скандалу – читайте у статті.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції