Покупці «АТБ» зібрали мільйон відпрацьованих батарейок, а мережа відправила їх на безпечну переробку*

новини / прес-релізи
2 276
0
* Новини компанії



Найбільший національний ритейлер "АТБ", мережа якого налічує понад 1250 магазинів у всіх куточках України, став найбільшою платформою для збирання та подальшої безпечної переробки використаних батарейок, завдяки спільному екопроєкту з лідером у цій категорії – компанією Duracell.

Перша вантажівка з 20 тоннами батарейок – близько мільйона штук, зібраних покупцями мережі магазинів-дискаунтерів "АТБ" – відправилася до Румунії на спеціалізований завод для переробки.



Через відсутність необхідних потужностей на території України відпрацьовані елементи живлення, які здають покупці мережі "АТБ" під час спільної ініціативи компанії з брендом Duracell і компаніями Savservice і "Промо-Сервіс", будуть утилізовані в Європі. До того ж, переробка дозволяє зберегти ресурси планети — повернути для повторного використання цінні матеріали з відпрацьованих батарейок. Дбайливе ставлення до довкілля – це один із пріоритетів компанії Duracell.



Як сучасна прогресивна компанія, що опікується екологією, "АТБ-Маркет" надала організаторам екопроєкту можливість встановити в кожному з магазинів своєї мережі спеціальні бокси для збирання батарейок, термін дії яких закінчився. Завдяки популярності магазинів-дискаунтерів, які щодня обслуговують мільйони українців, багато відвідувачів приносять використані батарейки для їхньої наступної безпечної переробки на спеціалізованих підприємствах. Зібрані елементи живлення вимагають особливого зберігання, сортування, транспортування й утилізації за спеціальними промисловими технологіями – рішення усіх цих питань взяли на себе організатори проєкту.



"Якщо у вас в оселі є батарейки, що вже не працюють, — не викидайте їх разом з іншим сміттям, а візьміть із собою, коли наступного разу підете на закупи в магазин мережі "АТБ-Маркет". Покладіть батарейки в спеціальний утилізаційний бокс для гарантованої переробки. Зробіть світ навколо себе кращим!"радять українцям організатори екопроєкту.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.