Розпочалася видача новорічних подарунків

новини / споживач / суспільство
1 920
0
Почалася видача дитячих новорічних подарунків. Про це повідомляє Чернівецьке обласне відділення Фонду з тимчасової втрати працездатності. Подарунки видаються з 2 грудня Чернівецькою міською, районними та міжрайонними виконавчими дирекціями фонду страхувальникам за місцем їх реєстрації.

Для отримання дитячих новорічних подарунків страхувальнику на загальній системі оподаткування необхідно подати до виконавчої дирекції заявку відповідної форми та доручення.

Фізичній особі - суб'єкту підприємницької діяльності, яка є платником єдиного податку, новорічний подарунок видається на підставі особистої заяви, копії свідоцтва про народження дитини, довідки органу ДПАУ про суму сплаченого за розрахунковий період податку (єдиного) та за наявності документа, що засвідчує особу.

Фізичній особі, застрахованій на добровільних засадах, новорічний подарунок видається на підставі особистої заяви, копії свідоцтва про народження дитини, страхового свідоцтва та за наявності документа, що засвідчує особу.

Застрахована особа (батько, мати, усиновлювач, опікун, піклувальник) має право отримати в поточному році лише один новорічний подарунок за рахунок коштів Фонду на дитину, якій станом на 1 січня наступного календарного року не виповнилося 14 років.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 796
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 525
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
3 130
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 882
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 671
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 536
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 444
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 431
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 107
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 099


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.