У Миколаївській інфекційній лікарні родичі пацієнтки вибили двері - так вимагали кисень

новини
6 292
0

Уночі до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб увірвалася група людей, яка знесла шлагбаум та виламувала двері приймального спокою. Від медичного персоналу вони вимагали кисню. Про це на своїй сторінці у Facebook написала головлікарка Світлана Федорова.

Лікарка написала, що "хулігани" – це родичі пацієнтки, яку вони привезли з Новобузької ЦРЛ, і сатурація якої на той момент становила 35. Саме їй терміново був потрібен кисень, якого в Новому Бузі немає, пише 5 канал.



"О 00:15 ночі увірвалася група незнайомих людей на територію лікарні. Зламали шлагбаум, почали вибивати двері до приймального спокою. Із погрозами накинулися на персонал, з вимогою дати "кисень". Тривожна кнопка є. На місці саме були черговий лікар, медсестра, санітарка. Викликали одразу поліцію. "Виявилося, що слідом в'їхала якась машина (типу "приватна швидка"), не "медпрестиж", без розпізнавальних знаків, чи був хоч один медик у цій так званій "швидкій" – не відомо. Але там була вкрай важка хвора, в агональному стані, сатурація 35. І не було кисню, не було умов транспортування такої хворої (у такому стані взагалі не можна транспортувати – це знають медики, але, на жаль, не знають ті, хто на хвилі "ковіду") вирішили трохи заробити, обзиваючи себе "приватною швидкою")", – написала лікар.

І повідомила: "Виявилося, що пацієнтка надійшла до Новобузької ЦРЛ 03 листопада 2021 року, і за повної відсутності кисню, персоналу, що вміє надавати допомогу, реанімації, її родичі вирішили не чекати, коли вона помре без допомоги і почали діяти ось таким ось шляхом".

Вона ще раз повідомила про те, що проблеми з киснем у COVID-лікарнях області є, як і з персоналом, ліжко-місцями та ліками.

Головлікар також написала: "На сьогодні зі всього переліку лише у трьох лікарнях є хоч щось. І лише в одній (нашій – ред) є все. Щодня в мене з самого ранку під кабінетом стоять родичі. Щодня сотні дзвінків та десятки повідомлень у месенджер. "Не приймають у 5 міськлікарню, вимагають, щоб разом із хворим привезли кисень свій", "родичка в 1 міськлікарні – сатурація 60, не забирають у реанімацію, немає місць", "ми зі Снігурівки – немає кисню в реанімації, заберіть нас" тощо".

Вона закликала керівництво області розв'язувати ці проблеми справою, а не на словах, а також звернулася до пацієнтів із проханням не ображати та не піднімати руку на лікарів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

У Чернівцях попрощаються із воїном Василем Зельмановичем
Що буде, якщо їсти забагато білка: дієтологи попередили про ризики для здоров’я
Ремонт і обрізка дерев: у Чернівцях обмежать рух транспорту на двох вулицях
​«Були гарні збори, але ми втратили важливих гравців»: «Буковина» завершує збори та готується до чвертьфіналу Кубка України
«Найбільша проблема – нестача вологи»: буковинські аграрії розпочали весняну посівну кампанію
Випустити кажана та відвідати виставку з Берліна: куди піти у Чернівцях – дайджест
На годину вперед чи назад? Україна вночі переходить на літній час
На Буковині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Колонка

Читають Коментують
Українці масово скуповують нерухомість в одній із країн: які причини та скільки коштує там житло
213 610
Крадуть світло в «сплячому» режимі: 3 прилади, які варто вимикати з розетки
7 072
Вимагали гроші з військових, онкохворих та їхніх родин: у Чернівцях викрили групу рекетирів
6 432
ЧТУ підвищило вартість денного проїзного квитка
5 605
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
4 844
Зберігає у готівці шість мільйонів гривень: що задекларував мер Роман Клічук
4 490
У житті 4 знаків Зодіаку скоро настануть зміни: на них чекають нові знайомства та фінансовий успіх
4 227
Півтора року тривало погодження: чому ЧТУ не змогло закупити нові тролейбуси
3 208
"Такого ажіотажу давно не було": у Чернівцях на чвертьфінал Кубка України продали майже дві тисячі квитків
3 034
На Буковині засудили педофіла, який зґвалтував дитину
2 795

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм