За даними ДАІ, вини Польового у ДТП немає

новини / кримінал
4 335
0
Нашому колезі Георгію Мазурашу вдалося взяти коментар щодо резонансного ДТП на вулиці Руській, в якому загинула людина, а двоє водіїв знаходяться у лікарні, у керівництва УМВС.

Начальник УМВС у Чернівецькій області Георгій ПРОСКУРНЯК:

Георгій Васильович виключив можливість фальсифікації справи співробітниками міліції: "Будь-яка дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди – це, передусім, велика біда, трагедія. Мені самому не раз доводилося виїжджати на якісь резонансні аварії. І я завжди повторюю нашим працівникам, що при розслідуванні кримінальних справ неприпустимі будь-які перекручування або упередженість. Надто, коли йдеться про аварії. Зрештою, кажу їм, нам всім колись доведеться відповідати за свої вчинки перед якоюсь вищою силою. Власне, це є обов’язком правоохоронця – відповідально, фахово, порядно і чесно виконувати свою роботу. Щодо того, що журналісти отримали за названим фактом від прес-служби лише інформацію про те, що відкрито кримінальну справу, мені самому це не зрозуміло. Я розберуся і дам доручення, аби оприлюднили ті деталі, які не заважатимуть розслідуванню справи. Я не прихильник того, щоби з якихось трагічних речей робити сенсації. Але якщо справа обростає незрозумілими чутками, які в тому числі кидають тінь на правоохоронні органи, сприяти цьому мовчанням, звісно, не варто. Кожна з сторін має свої переживання, емоції, припущення. Це теж треба розуміти. Я висловлюю співчуття родині загиблого і бажаю швидше одужати двом постраждалим, які перебувають в лікарні. А винний понесе покарання згідно чинного законодавства".

Начальник УДАІ Чернівецької області Ігор ДОГОЛІЧ:

"Звісно, остаточні крапки над "і" розставить слідство. Але цілком очевидно, що Польовий правил не порушував. Він їхав по своїй полосі, швидкість не перевищував. А ось "Тойота", до речі, їхала по зустрічній ще з району лікарні на вул. Фастівській. І на великій швидкості. Зіткнення відбулося на зустрічній для "Тойоти" полосі. Як тут не крути, але винна "Тойота". Чи обидва водії були п’яні, чи один тверезий, а інший – п’яний, чи обидва тверезі – у даному разі для самого факту ДТП не має великого значення. За те, що сів за кермо в стані алгокольного сп’яніння, є адміністративне покарання. Але це не означає, що покладається на нетверезого автоматично провину за ДТП. Тобто якщо навіть у Польового і був алкоголь в крові, його провини в тому ДТП немає. Усі ці речі зафіксовані і змінити їх буде нереально. Не бачу, як зробити так, щоби той, хто їхав по зустрічній смузіі і допустив зіткнення, виявився невинним...

Як стало відомо, Павло Польовий все ще перебуває у важкому стані, але при свідомості. Ще не може розмовляти, але намагається написати про свої потреби.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
65 783
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
7 141
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
6 365
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 059
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 255
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
3 329
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 106
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
2 895
Уряд виділив кошти для підвищених зарплат освітянам і соцпрацівникам: скільки отримає Буковина
2 552
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 290