"Хотів врятувати сім'ю": українець в Польщі, який зарізав 7-річного сина і поранив дружину, пояснив мотиви

новини / Новини України
2 234
0

Затриманий у Тарнуві (Малопольське воєводство) громадянин України зізнався у вбивстві свого 7-річного сина та замаху на дружину. Він також пояснив мотиви такого вчинку.

27-річний українець Дмитро Т* заявив, що, завдавши удар своїм родичам 7-річному синові Максиму та дружині Анастасії, "він хотів захистити сім'ю від чогось ще гіршого", пише ТСН.



Прокуратура вже висунула чоловікові обвинувачення, а експерти перевіряють, чи був він осудним на момент скоєння злочину. Йому загрожує довічне позбавлення волі.

Підозрюваний підтвердив, що саме він напав на дитину і дружину. У день трагедії він пішов на кухню, напився води, взяв ніж і вдарив сина і дружину. Він не зміг точно визначити, що саме їм загрожувало. За словами 27-річного чоловіка, це була якась група, якась влада, яка повинна була посадити їх до в'язниці, забрати дитину і забрати все, що у них було. Тому, щоб врятувати свою сім'ю, він вирішив убити їх і потім накласти на себе руки, стрибнувши з 2 поверху.

За рішенням суду чоловіка арештували на 3 місяці. Невдовзі експертиза має встановити, чи в момент скоєння злочину він усвідомлював свої дії, і чи є він осудним. За скоєне загрожує довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, трагедія сталася у польському Тарнуві 5 жовтня. Правоохоронці затримали чоловіка, який вистрибнув із вікна другого поверху. У квартирі виявили закривавлених жінку та дитину з ножовими пораненнями. 7-річний хлопчик від отриманих травм помер на місці.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228