У Раді вимагають від правоохоронців відреагувати на інформаційні маніпуляції та провести неупереджене розслідування смерті Полякова

новини / Новини України
1 149
0

Правоохоронні органи мають провести незалежне, чесне, професійне розслідування загибелі народного депутата України Антона Полякова та відреагувати на маніпуляції довкола цієї трагічної події.

Як повідомили в прес-службі політичної партії "За майбутнє", такий заклик міститься в депутатському запиті Тараса Батенка до міністра внутрішніх справ, генерального прокурора та голови Служби безпеки України, пише Уніан.



У офіційному запиті зазначається, що кілька днів по смерті народного депутата Антона Полякова чути безліч коментарів, теорій, думок "експертів", які відверто "хайпують" на темі загибелі політика. З огляду на це, Тарас Батенко вважає за необхідне допитати парламентаріїв, котрі дозволяють собі гучні, компрометуючі заяви в ЗМІ, посилаючись на анонімні джерела інформації в правоохоронних органах.

"Виникає питання, в який спосіб такі особи оперують інформацією, про яку не повідомлені родичі, яка не підтверджена жодним правоохоронним органом? Це банальне бажання пропіаритись чи в правоохоронців є труднощі зі внутрішньою безпекою?" - йдеться в запиті Батенка.

У своєму запиті народний депутат підкреслює: "близькі люди, які товаришували, працювали, спілкувалися з Антоном Поляковим, шоковані, адже політик не був помічений у вживанні наркотичних засобів, а обставини його смерті виглядають дуже неоднозначно".

"Ми закликаємо проявити максимальну неупередженість та прозорість у розслідуванні справи загибелі народного депутата України Антона Полякова. У протилежному випадку будемо вважати всі заяви людей, які не уповноважені правоохоронними органами, пробою пера для нав'язування суспільству думки, що політик сам винен у своїй смерті, спробою "зам'яти" реальну причину його загибелі", - говориться в запиті Тараса Батенка до правоохоронців.

З огляду на вищезазначене, народний депутат партії "За майбутнє" просить правоохоронні органи провести незалежне, чесне, професійне розслідування загибелі Антона Полякова та повідомити про його результати.





Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Рецепт ідеальної картоплі по-селянськи - лише один секрет
01:45
Як обмеження смартфона на три дні змінює роботу мозку? Відповідь вчених
01:30
Два прилади з'їдають чверть електрики в домі: про них знають одиниці
01:15
Рецепт ідеальної кабачкової ікри
01:00
Як позбутися цвілі у ванній раз і назавжди: знадобиться два простих продукти
00:45
Знахідки в італійському місті переписують хронологію падіння Римської імперії
00:30
Скільки кави на день насправді не шкідливо випивати — дослідження
00:15
Герпес часто повертається? Шість причин, чому він стає постійною проблемою
06 березня, 2025
23:59
Російські війська масовано атакували Одещину дронами: є пошкодження
23:45
Ці 4 знаки Зодіаку - улюбленці Всесвіту: хто зірве з неба всі зірки
23:38
І навіть корисно: скільки кави на день насправді не шкідливо випивати — дослідження
23:18
США добилися "великого прогресу" з Україною і Росією за останні дні, - Трамп
22:58
На фронті відбулося 138 боїв, найбільше - на Торецькому напрямку, - Генштаб
22:39
У Чернівцях помер заслужений художник України Іван Балан
22:17
Гороскоп на 7 березня: Дівам - рутина, Терезам - романтичний день
21:57
Захисника з Буковини нагородили державною відзнакою
21:39
У Трампа підтвердили зустріч з українською делегацією в Саудівській Аравії
21:18
На Буковині попрощались із загиблим захисником Миколою Серотюком
20:59
"Україна та США відновили роботу": Зеленський анонсував зустріч наступного тижня
20:39
Квіткові ряди ринку “Центральний” можуть перенести: у міськраді вивчають це питання
20:20
Хочуть служити прикордонниками: скільки людей звернулося до Центру рекрутингу у Чернівцях
20:00
єКнига: українці за 2 місяці витратили 40 млн грн на придбання книжок
19:41
Перші квіти весни: на Буковині розквітли рідкісні шафрани
19:22
"Соромно, що є такі будинки": у Чернівцях шукають власників закинутих будівель у центрі міста - фото
18:59
У Європі розглядають можливість розгорнути 120 винищувачів для захисту неба над Україною
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм