Ремонт дороги на Буковині: зрізали 10 кілометрів зруйнованого покриття

новини / Новини Чернівців
3 374
0

Триває ремонт на прикордонній дорозі Т-26-08 за маршрутом "Сторожинець – КПП "Красноїльськ". Велика дорожня техніка вже дісталася села Буденець Чудейської територіальної громади.

Як ідеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, шляховики фрезерують зруйноване дорожнє покриття, яке було рясно вкрите тріщинами та ямами.



Наразі вже зняли 10 кілометрів старого асфальту та влаштували 7 кілометрів вирівнювального шару асфальтобетонного дорожнього покриття.

На цьому об’єкті одночасно працюють 35-40 дорожників.

Крім того, підрядна організація почала лагодити дві мостові споруди. Робітники взялися демонтувати ліву смуги проїзної частини. Наразі виконують підготовчі роботи для бетонування плити прогонової будови.

Головне завдання підрядника – зміцнити мостові споруди, аби вони витримували сучасний потік автотранспорту та його навантаження.

Відремонтований маршрут дозволить з’єднати прикордонне селище Красноїльськ із містом Сторожинець, а потім й столицею Буковини, якісною дорогою. Це суттєво покращить соціально-економічний розвиток цього регіону.

Автодорога Т-26-08 сполучає місто Сторожинець з селами Буденець, Чудей та смт Красноїльськ. У межах цих населених пунктів влаштують тротуари та зупинки громадського транспорту.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
15 966
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
11 536
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
10 728
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 095
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
7 921
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
7 346
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 289
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
6 136
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
5 825
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
5 733


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.