В аеропорту Чернівців випробовують літаки підприємства Антонов

новини / Новини Чернівців
2 491
0

Аеропорт "Чернівці" імені Леоніда Каденюка активно співпрацює з державним підприємством "Антонов". Чернівецький аеропорт минулого тижня прийняв два літаючих судна А-12 для технічного огляду.

Про це повідомляє Міжнародний аеропорт "Чернівці" імені Леоніда Каденюка на сторінці у Facebook, пише molbuk.ua



Державне підприємство "Антонов" займається повноцінною роботою зі створення сучасного літака – від розробки та серійного виробництва до забезпечення комплексної післяпродажної підтримки.

Тому на базі аеропорту у Чернівцях проводяться регламентні роботи з технічного обслуговування та поточного ремонту літаків.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
У Чернівцях попрощаються із відважним воїном Іваном Паламарчуком
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
«Це була наша найкраща гра в сезоні»: капітан «Буковини» прокоментував гру «жовто-чорних» з «Динамо»
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Легендарний матч "Буковина" - "Динамо": який рахунок
«Пацьорки, цятки, коралики»: у Чернівцях презентували книгу про традиційні бісерні прикраси
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося