«Зробив зауваження – послали»: у Чернівцях підлітки побили вікна колишньої лікарні - відео

новини / Новини Чернівців
20 654
0

У Чернівцях двоє підлітків били вікна у закинутій будівлі колишньої міської лікарні №2 на вулиці Південно-Кільцева.

Відповідне відео оприлюднили у телеграм-каналі ХЧ, пише molbuk.ua



На відео видно, як двоє молодиків у темному одязі та з капюшонами на головах розгулюють двором колишнього медзакладу. Потім один із них піднімає камінь і шпурляє його в одне з вікон. Чутно дзенькіт розбитого скла.

У коментарях під відео один із користувачів зауважив, що робив їм зауваження, проте йому просто відповіли нецензурною лайкою.

"Вони мене просто послали, коли я їм зробив зауваження. Є поліція в групі?" - запитує користувач Антон.
"І звідки у школоти тяга до руйнування всього", - розмірковує дописувач під ніком Alf.

"Та вони здорові лосі, а не підлітки, а таке витворяють. Їх уже не врятуєш. Прикро, що в нашому завжди спокійному районі тепер процвітає хуліганство", - зазначає чернівчанка на ім’я Наталія.

Нагадаємо, приміщення колишньої міської лікарні №2 по вулиці Південно-Кільцевій, 1-А ще у 2018 році у мерії вирішили ліквідувати у рамках оптимізації, перевівши всю базу до лікарні №1.

Тут планували облаштувати навчально-виховний комплекс. Проте приміщення і досі стоїть занедбаним.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують