Вогонь знищив меблів на 40 тисяч євро

новини
1 280
0
Коли рятувальна бригада прибула на об'єкт - пожежа досягла свого апогею. На той момент було зрозуміло, що в такому полум'ї нічого не вціліє. Усі свої дії пожежники зосередили на порятунок прилеглих до палаючого цеху будівель. Спільними зусиллями рятувальників пожежу вдалось ліквідувати аж на світанку.

- Вогонь знищив цех з готовою продукцією, в якому ще вдень працювало 60 чоловік і які на даний момент фактично залишились без роботи, - розповів власник постраждалого об'єкту В.Ілько. - Буквально за півдоби до лиха, у зв'язку з дощовою погодою, до цього приміщення перемістили усі заготівельні матеріали, які знаходились під відкритим небом. Тільки готової продукції, яку вже у понеділок планували доставити замовникам, згоріло на загальну суму 40000 євро (!). Збитки могли бути більшими, якби не оперативні дії рятувальників.

Про це повідомляє сайт gromady.cv.ua.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують