Мати тримала у заручниках власну доньку: у Харкові вчителі звільнили 5-класницю з полону

новини / Новини України
1 729
0

У Харкові педагоги допомогли звільнити з квартири ученицю п'ятого класу однієї зі шкіл міста. Дівчинку утримувала в заручниках власна матір, яка страждає на психічні захворювання.

Про це повідомляє Newsroom.



Зазначається, що дівчинка не ходила до школи, а вчителька не змогла додзвонитися ані до неї, ані до її матері напередодні нового навчального року. Тож педагоги занепокоїлися і звернулися до служби у справах дітей та в міський центр соціальних служб "Довіра". Коли 1 вересня дівчинка не прийшла до школи, вчителі повідомили до поліції.

Намагаючись розібратися у ситуації, що склалася, педагоги дізналися, що з мамою дівчинки не все добре, родина перебуває на обліку у соцслужб, а самої 5-класниці вже давно ніхто не бачив.

Вчителі зв'язалися в бабусею і батьком дівчинки. Останній розповів, що звертався до суду, щоб дитина мешкала з ним.

Тільки на четвертий день за сприяння одного з депутатів міськради медики і правоохоронці приїхали на місце, і співробітники ГСЧС відчинили двері квартири. Дівчинку в стані стресу передали рідним, а матір госпіталізували в психіатричну лікарню.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Ми заледве виживаємо»: гірські громади Буковини озвучили ОВА свої проблеми
4 490
«Де наша листоноша?»: на Буковині у відділку пошти легендарну картину замінили шафою з печивом
3 908
Сонячна електростанція майже на 300 га землі: як колишній нардеп-регіонал отримав їх у Кіцманській громаді
3 833
В Україні роботодавці почали активно пропонувати роботу пенсіонерам: про які сфери йдеться
3 465
Знайшли тушки тварин у машині: на Буковині виявили браконьєрів
3 069
Черги до водовозок та автоматів: у Чернівцях великий мікрорайон третю добу - без води
2 961
На Буковині прощаються з підполковником ТЦК, який загинув у страшній аварії
2 942
Сьогодні на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Тарасом Тимчуком
2 864
Знову гірка звістка: підтвердилася загибель воїна з Буковини, який вважався зниклим безвісти
2 607
«Усіх цікавить не зарплата, а бронь»: у Чернівцях критично бракує водіїв
2 461