Аптеки за порушення оштрафують на 1,2 мільйона

новини
1 409
0
152 аптеки перевірили податківці Буковини. У ході цих перевірок у 32 випадках виявлено порушення порядку проведення розрахункових операцій, у 17 – перевищення граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення. Очікувана сума фінансових санкцій за цими перевірками становить 1 мільйон 265 тисяч гривень.

Зокрема, в одній з київських філій податківці зафіксували продаж озельтамевиру (Таміфлю) за ціною 351,67 гривні (гранично допустима ціна 348,5 гривні) та хлорокседину за ціною 5,51 гривні (5,00 гривень). Також в аптеках та аптечних пунктах зафіксовано відсутність повного переліку лікарських засобів і виробів медичного призначення, на які встановлено граничні гуртово-відпускні та роздрібні.

У Хотині в одній з аптек завищили ціну на марлю медичну – 1 погонний метр там реалізовувався за ціною майже 3 гривні при максимально допустимій 2 гривні. Про це повідомляє вдділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернівецькій області.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують