15 тисяч росіян зробили щеплення від «свинячого» грипу

новини
2 822
0
У п`яти регіонах Росії щеплено вже близько 15 тисяч осіб. На першому етапі щеплення проводять працівникам служб життєзабезпечення (системи ЖКГ, зв`язку, водопостачання). Повідомляє УНІАН.

Наступного тижня вакцинація проти грипу A/H1N1 розпочнеться ще у декількох російських областях. На першому етапі вакцинації щеплення робитимуть і військовослужбовцям Міноборони, співробітникам МВС і МНС, а також прикордонної служби, які безпосередньо працюють з людьми.

Вакцинація – це добровільна процедура, однак її рекомендують пройти. Люди, які вже пройшли щеплення, почувають себе добре. Серед них немає жодного випадку ускладнень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм