RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |


У Чернівецькій області сьогодні, 2 вересня, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії "Чернівціобленерго", пише molbuk.ua



Вижницький РЕМ

частково с.Банилів, вул.Гайдамацька, Дружби, Н.Левицького, Романенка О. – з 8.00 до 17.00

Частково с.Лукавці х.Майдан вул.Центральна, Підлісна, Майдан,С.Бандери, Кисилиці – з 8.00 до 17.00

Вижницька,Головна,І.Миколайчука,Карбишева,Кузнечна,Молодіжна,Незалежності,Кушнірська, Радянська,Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, Іспаський Майдан – з 8.00 до 17.00

Частково с.Карапчів, вул.Нова, Раківецька, Центральна – з 8.00 до 17.00

Частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00

с.Карапчів, с.Вали – з 8.00 до 17.00

частково с.Мілієво, вул.24 серпня, 9 травня, Долішня, Заводська, Підлужна, Л.Українки. Черемоша, Черемшини, Шевченка – з 8.00 до 17.00

частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Судилівська – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, вул.Головна, Дружби, пров.Луговий, Черемоша, Шевченка, Фільварочна – з 8.00 до 17.00

частково смт.Берегомет – з 8.00 до 17.00

Частково с.Лопушна (ПЛ-10кВ Ф-25 -Ферма - підприємці) – з 8.00 до 17.00

с.Сл.Банилів, частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00

Частково с.Чорногузи, вул.Р.Шухевича, Б.Хмельницького – з 8.00 до 17.00

Частково с.Замостя , вул.Першотравнева – з 8.00 до 17.00

частково с.Коритне, с.Бережонка вул.Бережницька, Зарічна, Кобилянська, Кут Підзолота, Набережна, Першотравнева, Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00

Частково с.Замостя , вул.Буковинська, Гагаріна, Головна, Дружби, Л.Українки, Миру, Центральна, Шевченка, Ю.Гагаріна, Молодіжна – з 8.00 до 17.00

Частково с.Волока , вул.Вишнева, Діброва, Карапчівська, Кобилянська, Підгірна, пров.Дальній – з 8.00 до 17.00

Частково м.Вашківці , вул.Героїв Майдану, Затеплична, Черемошна, Гараса, Кобилиці, Молодіжна – з 8.00 до 17.00

частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Велика Виженка – з 8.00 до 17.00

частково с.Кибаки , вул.Тильчинська – з 8.00 до 17.00

частково смт.Берегомет, вул.Колгоспна, Вижницька, Центральна – з 8.00 до 17.00

с.Лукавці, с.Лукавецький майдан, с.Міліївський Майдан, Частково смт.Берегомет, Чорногузи, с.Іспас – з 8.00 до 17.00

м.Вижниця – з 8.00 до 17.00

частково с.Вали, вул.Майданська, Центральна – з 8.00 до 17.00

частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.536-Б – з 8.00 до 17.00

частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.479-Б – з 8.00 до 17.00

частково с.Виженка, вул.Велика Виженка, буд.432 – з 8.00 до 17.00

частково с.Черешенька, вул.Яремчука Н. буд.126 – з 8.00 до 17.00

частково м.Вижниця, вул.Рівнянська буд.10 – з 8.00 до 17.00

частково м.Вижниця, вул.Поповича, буд.4 – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, пров.Довбуша,1-й буд.15 – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, вул.Вовчка М. буд.12 – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, вул.І.Миколайчука – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, Урочище “Коритниця” – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, вул.Садова,буд.31 – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, вул.Л.Українки,буд.12 – з 8.00 до 17.00

частково с.Іспас, провул.Головний 2-й, буд.4б – з 8.00 до 17.00

частково с.Банилів, вул.Воробкевича,буд.30 – з 8.00 до 17.00

частково с.Банилів, вул.Іванчука – з 8.00 до 17.00

частково с.Лукавці, вул.Мигівська,буд.2а – з 8.00 до 17.00

частково с.Лопушна – з 8.00 до 17.00

частково смт.Берегомет вул.Галана,буд.3-ф – з 8.00 до 17.00

частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.9 – з 8.00 до 17.00

частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.17-а – з 8.00 до 17.00

частково с.Волока, вул.Марчука – з 8.00 до 17.00

частково с.Волока, вул.Марчука,буд.41 – з 8.00 до 17.00

частково с.Волока, вул.Кобилянської О.,буд.46 – з 8.00 до 17.00

частково с.Багна, вул.Н.Яремчука, буд.29- – з 8.00 до 17.00

частково с.Багна, вул.Солонецька, буд.392а- – з 8.00 до 17.00

частково с.Мигове, вул.Горкутська,буд.3 – з 8.00 до 17.00

частково с.Мигове, вул.Великівська,буд.67Б – з 8.00 до 17.00

частково с.Мигове, вул.Комарова – з 8.00 до 17.00

частково с.Мигове – з 8.00 до 17.00

частково с.Чорногузи, вул.Черемоша, буд.5- – з 8.00 до 17.00

частково м.Вашківці, вул.Кармелюка,буд.11 – з 8.00 до 17.00

частково м.Вашківці, вул.Л.Українки,буд.6В – з 8.00 до 17.00

частково с.Коритне, хутір Гнилець, вул.Тракторна,буд.12 – з 8.00 до 17.00

частково с.Коритне, вул.Кобилянська,буд.7 – з 8.00 до 17.00

частково с.Сл.Банилів, вул.Українська,буд.89а – з 8.00 до 17.00

Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна – з 8.00 до 17.00

Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна; Небесної Сотні, Лугова, Ю.Гагаріна – з 8.00 до 17.00

Частково с.Банилів, вул.Котляревського, Головна, Гостинець, О.Кобилянської, Мухи, Центральна, Пушкіна , Яремчука, Гатна, Гребінки,Молодіжна – з 8.00 до 17.00

частково с.Карапчів, Грабова,Центральна,Надрічна, – з 8.00 до 17.00

частково с.Карапчів, млин, Мочара. Ялинка, Граб”є – з 8.00 до 17.00

частково с.Карапчів, с.Бабино, вул.Хмелівська, Глибокий Яр, Головна, Городок, Лісова,Ялинкова – з 8.00 до 17.00

частково с.Банилів, вул.Гайдамацька, Дружби, Н.Левицького, Романенка О. – з 8.00 до 17.00

Герцаївський РЕМ

с.Маморниця — частково - з 9.00 до 17.00

с.Маморниця — повністю - з 9.00 до 17.00

с.Тернавка - повністю, с.Дяківці-повністю, с.Куликівка- повністю - з 9.00 до 17.00

с.Тернавка — частково - з 9.00 до 17.00

с.Тернавка - частково - з 9.00 до 17.00

с.Остриця - частково - з 9.00 до 17.00

с.Молниця - частково - з 9.00 до 17.00

с.Хряцька - частково - з 9.00 до 17.00

Глибоцький РЕМ

с.Купка – з 9.00 до 17.00

с.Петричанка – з 9.00 до 17.00

с.Купка – з 9.00 до 17.00

с.Чагор – з 9.00 до 17.00

с.Глибока – з 9.00 до 17.00

с.Корчівці.Петричанка.Купка – з 9.00 до 17.00

с.Просекуряни – з 9.00 до 17.00

с.Коровія – з 9.00 до 17.00

с.Волока – з 9.00 до 17.00

с.Чагор – з 9.00 до 17.00

с.Тереблече – з 9.00 до 17.00

с.Опришени – з 9.00 до 17.00

с.Привороки – з 9.00 до 17.00

с.Глибока – з 9.00 до 17.00

с.Станівці – з 9.00 до 17.00

с.Опришени – з 9.00 до 17.00

с.Волока – з 9.00 до 17.00

с.В.Кузьмін – з 9.00 до 17.00

с.Станівці – з 9.00 до 17.00

с.Йорданешти – з 9.00 до 17.00

с.Корчівці – з 9.00 до 17.00

с.Грушівка – з 9.00 до 17.00

с.Кам”янка – з 9.00 до 17.00

с.Тарашани – з 9.00 до 17.00

с.Купка – з 9.00 до 17.00

с.Ст.Вовчинець – з 9.00 до 17.00

с.Н.Вовчинець – з 9.00 до 17.00

с.Станівці – з 9.00 до 17.00

с.Просіка – з 9.00 до 17.00

с.Тарашани – з 9.00 до 17.00

Кельменецький РЕМ

с.Ленківці,Коновка,Вороновиця – з 9.00 до 17.00

Кіцманський РЕМ

с.Вальово вул.Головна,Чайковського,Артема,Шкільна.Буковинська,Жовтнева – з 8.00 до 19.00

с.Витилівка – з 8.00 до 19.00

с.Шипинці вул.Буковинська.І.Франка.Українська.пров.Буковинський.пров.Горького.пров.Зарутський.Головна,Суворова,Каштанова.Яремчука – з 8.00 до 19.00

Путильський РЕМ

с. Селятин частково (х. Галецівка ) – з 8.30 до 17.00

х. Греблино (частково) – з 8.30 до 17.00

Сокирянський РЕМ

с.Шишківці ТП-66 Л-2 в.Озерна, ТП-168 Л-1,2 вул.Шевченка, Головна, Л.Українки, Федьковича, Хотинська, Бесарабська – з 8.30 до 17.00

с.Михалкове ТП-241 вул.Шевченка, Макаренка – з 8.30 до 17.00

с.Михалкове ТП-312 вул.Я.Капінуса, Шевченка, Молодіжна – з 8.30 до 17.00

с.Михалкове ТП-67 вул.Перших організаторів, Рязанська, Щорса – з 8.30 до 17.00

Сторожинецький РЕМ

Частково с.В.Кучурів, вул.Головна – з 8.00 до 20.00

Частково с.В.Кучурів, вул.Огієнко – з 8.00 до 20.00

Частково с.Костинці, с.Ясени – з 8.00 до 20.00

Частково м.Сторожинець, с.Панка, с.Зр.Комарівці – з 8.00 до 20.00

с.Тисовець – з 8.00 до 20.00

Частково с.Їжівці, вул.О.Кобилянської – з 8.00 до 20.00

Частково с.Їжівці, вул.М.Емінеску – з 8.00 до 20.00

Хотинський РЕМ

с. Поляна с. Млинки с. Рашків с. Гордівці с. Рухотин с. Корнешти – з 9.00 до 17.00

с. Рукшин с. Чепоноси – з 9.00 до 17.00

м.Хотин вул.Чкалова,В.Стуса,Буковинська,пр.Буковинський – з 9.00 до 17.00

Чернівці

вул.Карапчiвська – з 9.00 до 16.00

вул.Горького 1,1а (мобiл. Кiоск) вул.Головна 26 (Кнаус) – з 9.00 до 13.00

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


2-09-2021, 08:20
Коментарів 0 Переглядів 1 257

Теги -
• Новини партнерів


«Вітаюся з кожним, хто у вишиванці». Блог Надії Будної
У четвер, 19 травня, Чернівці відзначали всесвітній День вишиванки
Пального бракує, а машин на дорогах – ні. Блог Галини Олійник
Кризу обіцяють вирішити, але поки що з паливом біда
ВІДЕО Переглянути все відео

Більше мільйона книг вивезли тридцятьма фурами з-під Києва, коли там почалися активні бойові дії.

У Компанії засіяли ярими зерновими, олійними та технічними культурами майже 100 тис. га.

Підприємство Burovik копає криниці в Чернівцях і на околицях міста вже 10 років. І на їхньому рахунку понад 10 000 викопаних криниць і 1000 вигрібних ям та 100% тільки задоволених клієнтів.

Бажаєте, щоб день народження, корпоратив чи вечірка з друзями були веселими і незабутніми? Тоді ласкаво просимо в спортивно-розважальний клуб Space games у Чернівцях
• Теги