Через пожежі у Туреччині туристи ночують на пляжах

новини / Новини світу
2 635
0


Вогонь від лісових пожеж у Туреччині дістався курортного Мармарису. Паніки серед влади і керівництва готелей наразі немає, але туристи вирішують ночувати на пляжах.

Про це пише 5 канал.



Ситуація на одному з найпопулярніших курортів Мармарисі наразі спокійна. Про це ЗМІ розповіла українка Ольга Бугай, яка відпочиває у Туреччині.

Паніки серед людей у Мармарисі наразі немає. Вогонь досить тісно підбирається до готелей, у небі стоїть запах диму. Постійно чути і видно гелікоптери, які гасять вогонь, скидаючи воду з неба.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Як зазначають очевидці, усі служби працюють на відмінно. Працівники готелів також негайно реагують.

Водночас деякі відпочивальники намагаються бути ближче до берега та ночували на пляжах. Втім, загальний настрій людей не панічний.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
19 037
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
17 890
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
17 504
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
10 341
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
9 888
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
6 047
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 632
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
4 869
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 838
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
4 697


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.