На Буковині "КамАЗ" переїхав ногу пішоходу

новини / Новини Чернівців / топ новини
3 238
0

Сьогодні, 22 липня, на автодорозі H-10 зі сполученням Чернівці-Житомир у межах села Зелений Гай трапилася ДТП. Травму ноги отримав 50-річний мешканець села.

Про це повідомляє відділ комунікацій поліції у Чернівецькій області, пише molbuk.ua



Поліцейські встановили, що 34-річний житель села Горбова рухався у напрямку Новоселиці у межах села Зелений Гай на автомобіля "КамАЗ".

У цей час на проїжджу частину поза межами пішохідного переходу вибіг чоловік. Кермувальник вантажівки зачепив його боковою частиною свого транспортного засобу. Від удару буковинець травмував ногу. Водій викликав поліцію та бригаду швидкої медичної допомоги.

Лікарі госпіталізували потерпілого до Новоселицької районної лікарні, де діагностували перелом лівої ноги.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
9 199
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
6 427
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
6 098
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 824
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 948
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 747
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 733
Депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка
4 360
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
4 051
Олексій Бойко звинуватив у своєму звільненні голову Чернівецької ОВА
3 816


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.