Моторошна ДТП на Буковині: легковик врізався у відбійник, водій отримав дуже важкі травми

новини / Новини Чернівців / топ новини
4 214
0

Сьогодні вночі, близько 02.40 на трасі Чернівці-Порубне сталася автопригода. Водій автомобіля Volkswagen Passat виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з відбійником. Його забрала швидка допомога.

Про це у спільноті "СтопХам Буковина" повідомляє очевидець автопригоди Яким Урсатій, пише molobuk.ua



Чоловік пише, що внаслідок зіткнення відбійник простромив навстіж автомобіль, тому його відкинуло в кювет.




"На щастя з пасажирської сторони, і дякувати Богу там не сиділи люди. Молодий водій отримав дуже важкі поранення в області голови і обличчя,швидка забрала його живим. Слід зазначити що служби реагування їхали довго, швидка їхала 15-20хв. з моменту першого дзвінка (а може і більше, чудо що потерпілий дочекався її), хочеться відзначити двох дівчат швидкої які на відмінно справились зі своєю роботою, вони працювали швидко і професійно, ДЯКУЮ Вам. Надіюсь потерпілий виживе. Їдьте відповідально, дорога не прощає...", - додає чоловік.


Детальніше про цю ДТП читайте згодом на сайті molbuk.ua

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
11 698
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 083
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
8 233
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 741
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 248
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 407
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 286
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 101
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
5 024
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 891