У Чернівцях працюють шахраї, які видають себе за податківців

новини / кримінал
2 894
0
Протягом останніх двох днів до власників багатьох чернівецьких ресторанів та барів телефонують шахраї – молода жінка та чоловік з характерним акцентом мешканців Кавказького регіону. Вони представляються високими посадовими особами податкової служби та вимагають безкоштовного харчування для ніби-то прибулих з м. Києва 7-8 осіб. Згодом шахраї повідомляють, що перевіряльники зупинились в дорозі і їм необхідно перерахувати близько 400 гривень плати на поповнення рахунку мобільного телефону. Аналогічні випадки в ці дні зафіксовані також в інших обласних центрах України.

Схожа схема ошуканства діяла в Україні минулими роками в містах східного регіону – крутії телефонували до закладів громадського харчування, а номери своїх мобільних телефонів та апарати змінювали щодня.

Відділ по боротьбі з корупцією в органах податкової служби застерігає чернівчан від контактів з цими шахраями та просить негайно повідомляти про такі випадки по телефону довіри 54-56-14.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.