Конкурс директорів шкіл у Чернівцях: очільників отримали не всі заклади

новини / Новини Чернівців / топ новини
2 454
0

У Чернівцях завершилася епопея конкурсу на посади директорів 19-ти шкіл. Із них очільників обрали для 15-ти закладів. У чотирьох школах протягом липня-серпня проведуть повторні конкурси.

Про це на брифінгу, присвяченому підсумкам конкурсу, розповіла очільниця міського управління освіти Ірина Ткачук, пише molbuk.ua



Йдеться, зокрема, про заклади №3 та 20, в яких претенденти не набрали достатню кількість балів для подальшої участі. А також про школи №6 та №41: тут перемогли Руслана Бабух та Сергій Кізіма, проте вони також перемогли одночасно і в інших закладах, які й обрали. Руслана Бабух вирішила очолити школу №5, Сергій Кізіма - №14.

За словами Ірини Ткачук, з 15 директорів, які перемогли на конкурсі, 12 – це нові люди.

Загалом кандидатів на участь у конкурсі було спочатку 45, потім одна претендентка зняла свою кандидатуру. Також були школи, які захотіли очолити велика кількість учасників (ЗОШ №14), водночас у деяких закладах охочих стати директорами було по одному-двох.

Отож, наразі до 20 липня триває подача заявок на участь у конкурсі на посаду директора чотирьох шкіл: №№3, 6, 20, 41.

"До початку нового навчального року усі перелічені школи вже будуть із директорами", - пообіцяв заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк.

Нагадаємо, у травні у Чернівцях оголосили конкурс директорів у 19-ти школах. У міськраді пообіцяли, що він буде максимально чесним та прозорим.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим